MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10436416
nr 1043 6416
Bokhylla
Bemålad, längd: 160 cm, djup: 25 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 juni 2016
kl 20:56:50
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr